Streamer (praca zdalna, IRL, Just Chatting)

Opis oferty

Wynagrodzenie od 400$ do 1000$ miesięcznie

Projekt

https://ulive.chat to szybko rozwijająca się międzynarodowa platforma do transmisji strumieniowej, blogowania, randkowania i czatowania. Z ponad 50 tys. użytkowników dziennie, U LIVE jest zdecydowanie najlepszą aplikacją do prowadzenia rozmów wideo na żywo w App Store. Tysiące nowych użytkowników przychodzi każdego dnia, aby oglądać transmisje na żywo i zawierać nowe znajomości. Inni organizują pokazy na żywo i dzielą się momentami swojego życia ze światem.

Szukamy doświadczonych i początkujących streamerów, którzy wiedzą jak pracować z publicznością i utrzymać uwagę widzów.

Obowiązki

- Transmisja strumieniowa LIVE

- Komunikowanie się z publicznością

Bonusy

- Oprócz stałej nagrody, otrzymujesz wszystko, co możesz zarobić na platformie: darowizny, prezenty i abonamenty.

- Praca z domu

- Pierwszy miesiąc płacimy tygodniowo

- Stosunkowo bezpłatny harmonogram

- Duży międzynarodowy projekt

- Współpraca długoterminowa

Dodatkowe instrukcje

Możliwe jest połączenie z główną pracą lub nauką.

Wymagania

Wymagania dotyczące pracy

- Dostępność szybkiego Internetu (co najmniej 2 Mb/c na wyjściu)

- Posiadanie dobrej kamery internetowej lub smartphone'a z dobrą kamerą wideo